Полифаг пио жидкий, флаконы 20 мл , 4 шт.

  • Производитель: GM Pharma, Грузия
  • Срок годности: 09.2021
  • Доступность: Нет в наличии
  • Артикул: 0656
  • 650 грн.


Быстрый заказ

ПОЛИФАГ ПІО (POLIFAG PIO)

Добавка дієтична

Склад: 1 ml (мл) розчину містить:

діюча речовина: стерильна суміш очищених фільтратів фаголізатів бактерій: 

Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Enterococcus spp., Proteus spp.

допоміжні речовини: бактеріальні поживні середовища та фізіологічний розчин.

– розчин для внутрішнього вживання, місцевого та зовнішнього застосування у флаконах по 20 ml №4 в картонній упаковці;
• гнійно-запальні захворювання вуха, горла, носа, пазух носа, ротової порожнини, глотки, гортані (отит, ангіна, фарингіт, ларингіт, стоматит, пародонтит, гайморит, фронтит, бронхіт);
• захворювання кишково-шлункового тракту (гастроентероколіт, холецистит, панкреатит, дизбактеріоз кишківника);
• запальні захворювання немовлят та дітей раннього віку (гастроентероколіт, дисбактеріоз кишківника, омфаліт, пемфігус, піодермія, септицемія та септикопіємія різної локалізації);
• хірургічні інфекції (нагноєння ран, гнійні ураження шкіри, опіки, перитоніт, плеврит, мастит, остеомієліт);
• гнійно-запальні урогенітальні та гінекологічні захворювання (цистит, пієлонефрит, уретрит, ендометрит, вульвіт, бартолініт, кольпіт, сальпінгоофорит);
• посттравматичний кон’юнктивіт, кератокон’юнктивіт, гнійна виразка рогівки та іридоцикліт;
• профілактика внутрішньолікарняних хірургічних та іншіх інфекцій, викликаних бактеріями стафілококів, ентерококів, протея, синьогнійної та кишкової паличок.
– Ретельно вимити руки перед розкриттям флакона;
– Обробити ковпачок медичним спиртом;
– Зняти ковпачок з флакона, не виймаючи гумової пробки;
– Не класти ковпачок внутрішньою стороною на стіл;
– Розчин відбирати з флакона стерильним шприцом шляхом проколу гумової пробки;
– Відбирати тільки необхідний об’єм для одного прийому.
– НЕ зливати залишки розчину назад у флакон!
– Вийняти з пробки голку шприца, надіти назад ковпачок на флакон і поставити його з залишком розчину в холодильник;
– Для наступного відбору дози знову потрібно використовувати новий стерильний шприц.

Вік

Доза на 1 прийом (в мл)

 

через рот

в клізмі

До 6 місяців

5

10

Від 6 місяців до 1 года

10

20

Від 1 року до 3 років

15

30

З 3-х до 8 років

20

40

Від 8 років і старше

30

50


Пакування.
По 4 флакона по 20,0 мл у картонній чарунковій пачці з картону
Умови зберігання: від плюс 2°C до плюс 8°C при відносній вологості повітря не більш 75 %, в недоступному для дітей місці.
Допускається транспортування при температурі від 8 до 25 ° С не більше 14 днів.
Номер партії виробництва: номер партії виробництва співпадає з датою виробництва
Дієтична добавка. Не є лікарським засобом. Без ГМО.
ТУ У 10.8-42627460-001:2019

діюча речовина: стерильна суміш очищених фільтратів фаголізатів бактерій: Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Enterococcus spp., Proteus spp.

допоміжні речовини: бактеріальні поживні середовища та фізіологічний розчин.

Форма випуску:

Бактеріофа́г або фаг


 (від лат. bacteria та грец. φαγεῖν («їсти», «пожирати»), буквально – «поїдач бактерій») –  це мікроорганізми, здатні точково знищувати тільки хвороботворні бактерії. Вони специфічно вражають патогенні бактеріальні клітини, розмножуються в їх середині та руйнують їх шляхом лізису. Дія бактеріофагів перешкоджає появі рецидивів інфекційних захворювань та хронізації запального процесу іпри цьому розчин не порушує стан нормальної мікробіоти людини. Тому «Полифаг Піо» має здатність специфічно лізувати бактерії Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Enterococcus faecalis, Enterococcus faecium,  Proteus mirabilis, Proteus vulgaris.

Рекомендації до застосування: в складі комбінованого лікування або профілактиці гнійно-запальних і кишкових захворювань, викликаних стафілококами, синьогнійною паличкою, патогенною кишковою паличкою різних серогруп, ентерококами та протеєм:

Особливості застосування.

Важливою умовою ефективної фаготерапії є попереднє визначення фагочутливості збудника.

Застосування Полифагу починають якомога раніше.

«Полифаг Піо» можна поєднувати з антибіотиками для посилення антибактеріальної терапії, а також використовувати як альтернативу при непереносимості пацієнтом антибіотиків.

У випадку, якщо до застосування Полифагу для лікування ран використовувались хімічні антисептики, рана повинна бути ретельно промита стерильним 0,9% розчином натрію хлориду.

Перед використанням флакон з бактеріофагом необхідно збовтати. Розчин повинен залишатися прозорим та не містити осаду.

При помутнінні продукт не вживати!

Після розкриття флакон (порушення цілісності ковпачка) може використовуватися протягом 7 діб.

Розкритий флакон зберігати тільки в холодильнику.

Для того щоб перевірити переносимість Полифага у дітей перших місяців життя, його можна розвести кип’яченою водою або стерильним фізіологічним розчином кімнатної температури не більше, ніж в два рази.

Відбір дози розчину з флакона.

Якщо за один прийом використовується не весь розчин з флакона, для того, щоб уникнути забруднення та інактивації бактеріофагів необхідно дотримуватися наступних правил:

Закапування розчину Полифага.

Для закапування розчину Полифага в вуха, ніс, очі використовуйте чисту піпетку.

Піпетку не можна опускати до загального флакону, тому відбирайте стерильним шприцом необхідну кількість розчину Полифага в іншу ємність і з неї набирайте в піпетку.

Полоскання порожнини рота і горла.

При полосканні порожнини рота і горла розчином Полифага, його набирають в рот маленькими порціями.

Спосіб застосування та рекомендовані дози:

Перед застосуванням рекомендується консультація лікаря.

При гнійно-запальних захворюваннях з локалізованим ураженням необхідно застосування розчину як місцево, так і внутрішньо.

Внутрішньо розчин вживають натщесерце за 0,5-1 години до прийому їжі.

При ангіні, фарингіті, ларингіті розчин використовують для полоскання ротової порожнини та глотки 3 рази на день по 10-20 мл, курс лікування 7-10 днів.

При бронхіті розчин приймають внутрішньо 3 рази на день по 10-20 мл, а також застосовують у вигляді аерозолів та інгаляцій за допомогою небулайзера (без підігріву та використання ультразвуку), курс лікування 15-20 днів.

При отиті розчин використовують для промивання та введенні у порожнину середнього вуха по 2-5 мл 1-3 рази на день. Курс лікування 7-15 днів.

При запаленні пазух носа розчин використовують для промивання порожнини носа, носоглотки та пазух носа в дозі 5-10 мл та безпосередньо для введення в пазухи носа 2-3 мл. Процедуру повторюють щоденно одноразово протягом 7-10 днів. Крім того, розчин вводять в порожнину носа у вигляді турунд, змочених Полифагом, по черзі в кожний носовий хід та залишають протягом 0,5-1 години. Процедуру повторюють 3 рази на день, курс лікування 7-15 днів.

При стоматиті та хронічному пародонтиті розчин використовують у вигляді полоскань порожнини рота 3-4 рази на день в дозі 10- 20 мл, а також введенням у пародонтальні кишені турунд, які просочені Полифагом, на 5-10 хвилин, курс лікування 7-10 днів.

При кон’юнктивіті та кератокон’юнктивіті Полифаг застосовують по 2-3 краплі 4-5 разів на день, курс прийому 5-7 днів; при гнійній виразці рогівки – по 4-5 крапель в день протягом 7-10 днів, при гнійному іридоцикліті – по 6-8 крапель кожні 3 години у сполученні з внутрішнім прийомом в терапевтичних дозуваннях протягом 7-10 днів.

При абсцесах різної локалізації після розтину та видалення гнійного вмісту розчин вводять у кількості, яка повинна бути дещо менша об’єму вилученого гною, щоденно, одноразово, курс лікування 7-10 днів.

При перитоніті та плевриті розчин вводять у дреновану черевну порожнину та плевральну через дренажні трубки щоденно одноразово 20-70 мл, курс лікування 10-15 днів.

При остеомієліті розчин вводять у порожнину рани через турунди абодренажі в кількості 10-30 мл щоденно одноразово, курс лікування 15-20 днів.

При маститі, нагноєнні шкірних ран та опіках, розчин застосовують у вигляді зрошень, аплікацій, повязок, введенні у дренаж в дозі 5-50 мл в залежності від вогнища ураження не менше 1 разу на день, курс лікування 10-15 днів.

При гнійно-запальних гінекологічних захворюваннях (нагноєнні ран, ендометриті, вульвіті, бартолініті, кольпіті, сальпінгоофориті) розчин використовують для зрошень, аплікацій, тампонад і вводять у порожнини ран, вагіни, матки по 5-20 мл один раз на день протягом 7-10 днів.

При циститі, пієлонефриті, уретриті розчин вживають внутрішньо в дозі 20 мл 3 рази на день за 1 годину до прийому їжі протягом 10-20 днів. У тому випадку, якщо порожнина сечового міхура або ниркової мискидреновані, розчин вводять через цистостому або нефростому 1-3 рази на день по 20-50 мл в сечовий міхур та по 5-7 мл в ниркову лоханку, курс лікування 7-15 днів.

При гастроентероколіті, панкреатиті, холециститі, а також дисбактеріозі кишківникаПолифаг приймають внутрішньо у віковому дозуванні 3 рази на день за 1 годину до прийому їжі протягом 7-15 днів.

При синдромі невгамовного блювання розчин застосовують у вигляді високих клізм 2-3 рази на день по 20-40 мл. При дисбактеріозі кишківника препарат можливо застосовувати разом з препаратами нормофлори.

Для профілактики внутрішньолікарняних хірургічних інфекцій розчин використовують для обробки післяопераційних та свіжоінфікованих ран в дозі 5- 50 мл в залежності від вогнища ураження щоденно одноразово протягом 5-7 днів.

Застосування Полифага у дітей.

При сепсисі, ентероколіті новонароджених, включаючи недоношених дітей, Полифаг застосовують у вигляді високих клізм (через газовідвідну трубку або катетер) 2-3 рази на добу (див. табл.). При відсутності блювоти і зригування можливе застосування препарату перорально (per os). У цьому випадку він змішується з грудним молоком. Можливо поєднання ректального (в клізмах) і перорального (через рот) застосування препарату. Курс лікування 5-15 днів. При рецидивуючому перебігу захворювання можливе проведення повторних курсів лікування. З метою профілактики сепсису і ентероколіту при внутрішньоутробному інфікуванні або при небезпеці виникнення внутрішньолікарняної інфекції у новонароджених дітей Полифаг застосовують у вигляді клізм 2 рази в день протягом 5-7 днів.

Рекомендовано вживати:

При лікуванні омфаліта, піодермій, інфікованих ран препарат застосовують у вигляді аплікацій щодня дворазово (марлеву серветку змочують Полифагом і накладають на пупкову ранку або на уражену ділянку шкіри).

Застереження до споживання: Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Застосування при вагітності та годуванні груддю.

Доцільно застосування препарату при вагітності та в період грудного вигодовування при наявності інфекцій, викликаних фагочутливимиштамами бактерій (за рекомендацією лікаря).

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів дієтичної добавки.

 

Після першого розкриття споживчої тари можливе зберігання не більше 3 діб при температурі від 2 до 8 °С.

Термін придатності: 2 роки.

Дата виробництва або кінцевий термін придатності приведені на упаковці.

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо

Рекомендуемые товары

Заказать звонок

Введите Ваше имя, номер телефона и наш менеджер перезвонит вам.Спасибо за заявку!